Oprava displeje iPhonu svépomocí?

Pokud se Vám udělal „pavouk“ na Vašem mobilu, určitě Vás jako první napadne opravit si ho svépomocí. I pokud jste ve svých technických znalostech opravdu sebejistí, může se stát, aby se Vám podařilo nenávratně poškodit celý iPhone. Můžete si tedy opravit iPhone sami? V tomto článku si tuto otázku zodpovíme.

Co potřebujete vědět ke svépomocné opravě

Oprava iPhone displeje nemusí být vždy jednoduchá. I zkušený technik se u toho může někdy zapotit. Je jednoduché poškodit malinkaté konektory uvnitř iPhonu když odpojujete displej, nebo připojujete nový displej.

Nejdůležitější věcí, kterou byste měli vědět je, že při každém otevření iPhonu a pokusu o opravu, ztrácíte záruku Apple a prodejce. Pokud si necháte opravit iPhone v našem servisu, dáme Vám na tuto opravu záruku až 2 roky!

Pokud se i přes všechna rizika rozhodnete i tak opravovat svůj iPhone, budete potřebovat vhodné nářadí na opravu Vašeho iphonu.

Můžete si sadu nářadí zakoupit na e-shopu Atronic. Než se pustíte do opravy iphonu, doporučujeme si nejdříve udělat důkladnou rešerši všeho, co si musíte zakoupit za náhradní díly, cenu, a tak dále.

Kde si nechat opravit iPhone

Pokud se Vám po našem článku do této opravy nechce, nechte si svůj porouchaný iPhone opravit u nás. Oprava iPhonu v Plzni od Atronic je to pro Vás.